İspanyolca Kursu

İSPANYOLCA KURSU KADIKÖY

İspanyolca son yıllarda Türkiye’de en çok öğrenilmek istenen yabancı dillerin başında gelmektedir. Daha önce çok yaygın olmayan İspanyolca eğitimine Türkiye’de oluşan ihtiyaçlara göre talep artmıştır.

Neden İspanyolca?

-İspanyolca dünya üzerinde İngilizceden sonra en çok kullanılan bir dildir. Sadece Amerika’da 40 milyondan fazla kişi İspanyolca konuşmaktadır. Avrupa, Amerika ve Afrika kıtalarında pek çok ülkede resmi dildir. Türkiye’nin 2010 yılı ithalat-ihracat verilerine göre İspanya ile dış ticaretimizin önemi artmıştır. Turizm ilişkilerinde gözle görülür bir artış olmuş ve bunlara bağlı olarak pek çok Türk yabancı dil olarak İspanyolca öğrenmeye başlamıştır.

İSPANYOLCA KURSU

– Genel İspanyolca kursu
– Ticari İspanyolca kursu
– İspanyolca özel ders
Genel İspanyolca Kursu ne kadar sürer?

Toplam 5 kurdur. Her kur 72 saattir.

İspanyolca kursları seviyeleri:

-Başlangıç seviyesi İspanyolca kursu

-A1 seviye İspanyolca kursu

-A2 seviye İspanyolca kursu

-B1 seviye İspanyolca kursu

-B2 seviye İspanyolca kursu

-C1 seviye İspanyolca kursu

İspanyolca kursu sınıfları ne zamandır?

Hafta içi ve hafta sonu sınıfları olmak üzere iki grup vardır.

AVRUPA DİL KÜLTÜR MERKEZİNDE İSPANYOLCA KURSU FARKI

İspanyolcayı ana dili olarak konuşan ama aynı zamanda İngilizce veya Türkçe bilen sertifikalı öğretmenler tarafından verilmektedir. Yabancı dil kurslarımızda konuşma ağırlıklı eğitim yapılır.

Bu nedenle daha ilk kurdan itibaren öğrendiğiniz her şeyi hem duyduğunuzda anlayabilir hem de konuşabilirsiniz. Her kur sonrasında kur bitirme sınavını geçmeniz halinde Devamsızlığı %10 ‘u geçmeyen öğrencilere M.E.B. onaylı katılım belgesi verilmektedir.

Ticari İspanyolca Kursu

İşletmelerin veya şahısların ihtiyaçlarına göre iş hayatında kullanmak amacıyla yapılan İspanyolca kurslarıdır. Karşılıklı görüşme sonrasında program içeriğine karar verilir.